İstanbul Dönüş Aracı

İstanbul Dönüş Aracı

İstanbul Dönüş Aracı

İstanbul Dönüş Aracı

 İstanbul Dönüş Aracı Bulma 

 

Çok değil Bundan on yıl öncesine kadar Türkiye'nin tüm il ve ilçelerinden İstanbul'a nakliye  işi için gelen tır, ve kamyonlar için dönüş yükü için uygun araç bulmaları neredeyse imkansızdı. Hatta çoğu zaman araçlarına uygun dönüş yükü bulamadıklarından  İstanbul'dan boş döndükleri de olurdu. Sarıkamyonet bu bu konuda büyük  sıkıntılar yaşayan nakliye esnafının derdine adeta derman oldu. Sitemizde kayıtlı olan 5000 araç eğitimli ve güvenilir  sürücü portföyü  ile 7/24 hizmetinizde.İstanbul Nakliyeciler Sitesi işbirliğiyle, hizmet veren sarıkamyonet kısa sürede İstanbul dönüş aracı bulmanın İstanbul'daki en güvenli adresi haline geldi.

Taşımacılık Sektörü Güven ve Titizlik ile hizmet veren Sarıkamyonet Yılların vermiş olduğu tecrübe ve güven kapsamında Yılların vermiş olduğu tecrübe ve güven kapsamında Ahmet Koçin Tarafından Geliştirilmiş Tamamen Özgün ve patentli bir projedir. Taşımacılıkta  eşyalarınızın düzen ve nizamına uygun şekilde taşıması için uygun araç seçimi çok önemli bir husustur.Rastgele bir araç seçilerek yapılan taşıma işlemlerinde eşyalarınızın zarar görebilir..  Bu doğrultuda firmamız  taşımacılık işlemleriniz için  son sistem ve yeni  araç ve personellerimiz ile taşınacak eşya miktarına göre tespit ettikten ve sonra taşıma işlemlerini başlamaktadır. Yeni araçlar   güvenlik açısından eski araçlara göre çok daha üstündür.İşte bunun için güvenle taşımacılık işlerinizde firmamızı tercih edebilirsiniz. 

Dönüş aracı nedirSarıkamyonet için kaliteli taşımacılık ve nakliyat hizmeti vermenin en önemli ve değişmez kuralı taşınacak yük  da  eşyaların istenilen adrese sorunsuz bir şekilde ulaşmasıdır.Profesyonellik gerektiren eşyanın araca yüklendikten sonrada uygun bir şekilde yerleştirilmesi, taşıma esnasında yeni adreste eşyalarınızın güvenle boşaltılması,sonrasında araç tekrar geri dönecektir. İşte bu durumdaki araca dönüş aracı denir.

Sarı kamyonet size sunmuş olduğu bu hizmet sayesinde hem  müşteriler zaman kaybetmeden işlerini yürütebilmekte hem araçlar hemde araçlara  taşınma işlemini gerçekleştirme sonrasında tekrar  İstanbul dönüş aracı bulma kolaylığı sağlamaktadır. Bu İstanbul'dan dönen  araçlar için  oldukça gerekli  bir olup hizmet nakliyeci esnafının iş ve ticari  hacmini hızlandırmaktadır

İstanbul Dönüş Aracı Nakliye Nasıl Belirlenir?

Sektörde kalıcı olmanın başarısı ile hizmet veren sarıkamyonet  isteyen  verdiği tüm taşımacılık hizmetlerinde sürekli bir yenileme ve gelişim içerisinde olup,. ilk dikkat ettiği konu müşterilerine güvenli nakliye hizmeti vermektir.Kurumsal kimliği ile Profesyonel olarak hizmet veren firmamız  Evden Eve Eşya Taşımacılık,  Ofis ve Eşya Taşımacılığı,   Şehiriçi Taşımacılık,Parsiyel Taşımacılık, ve daha bir çok hizmeti bir arada vermektedir. İhtiyaç halinde  bu hizmetleri veren her hangi bir aracın iletişim bilgisine ulaşarak arzu ettiğiniz bir  araç modelini seçerek İstanbul'a dönüş aracı belirleyebilirsiniz.

İstanbul dönüş aracı zaten İstanbul’dan boş döneceğinden  bunun için ek bir yer belirleme  çabasına girmenize ya da bunun için uzun uzadıya bir uğraş girerek ekstra  zaman kaybetmenize de gerek  yoktur. Bu hizmetten faydalanmak için gerekli olan  web sitemizin yurt içi İstanbul dönüş aracı sekmesinden İstanbul yazılı olan kısma tıklatarak   araç modelini  seçebilirsiniz. Alacağınız hizmet ile  alakalı firma ünvanı, araç modeli, adres bilgileri, yetkili kişi, iş telefonu, cep telefonu, faks adresi ve aracın periyodik bilgilere bakarak gerekli olan kişiler ile  iletişime geçebilirsiniz.

TOP