Sarı Kamyonet Sanayiciye ve Üreticiye Nakliye Çözümleri Sunuyor

Sarı Kamyonet Sanayiciye ve Üreticiye Nakliye Çözümleri Sunuyor

Sarı Kamyonet’ten uygun fiyata güvenli taşımacılık: 

Lojistik erbabı marşa bastı

“Doğru yer, doğru zaman, en uygun fiyat” sloganıyla yola çıkan Sarı Kamyonet, esnaf ve sanayiciye A kalite lojistik hizmet sunuyor. Sarı Kamyonet Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçin; “Güvenli taşımacılık ve düşük maliyetle sektöre kimlik kazandırıyoruz” diyor.

Güvenli, hızlı ve ekonomik Nakliye Çözümleri geliştirerek, tüm iş sahiplerinin lojistik sorunlarını çözüme kavuşturma yolunda marşa basan Sarı Kamyonet, aldığı taşımacılık taleplerini, uygun lokasyon ve araç tedariki aşamalarından sonra güvenle tesis ediyor. Kentte tek olma özelliğini taşıyan; modern, işlevsel ve 105 nakliyeci esnafın faaliyet gösterdiği İstanbul Nakliyeciler Sitesi’nde bulunan Sarı Kamyonet firmasının özgün bir projeyle Nakliye Çözümleri odaklı bir yapı olarak ortaya konduğunu belirten Sarı Kamyonet Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçin;
“Tüm iş sahiplerinin lojistik sorunlarını çözmek üzere geliştirdiğimiz özgün projemiz Sarı Kamyonet, Nakliyeciler Sitemizin desteğiyle esnafa, sanayi ve ticaret erbabına ve lojistik depolara, taşıma maliyetleri düşürülmüş güvenli bir hizmet sunuyor” dedi. Aynı zamanda İstanbul Nakliyeciler Sitesi Yönetim Kurulu Başkanı olan Ahmet Koçin; “Şehir içi, şehirler arası ve uluslar arası ölçüde 3 türlü talep alıyoruz. Dağıtım sektörüne getirdiğimiz yeni anlayışla ve teknolojiden elde ettiğimiz çıktılarla mesleğe ve sektöre kimlik kazandırıyoruz” açıklamalarında bulundu. Koçin, Sarı Kamyonet’in neden tercih edilmesi gerektiğini, projenin sunduğu avantajlarla beraber Sanayi Gazetesi’ne anlattı:

Sanayicilerin tercihi  - Nakliye Çözümleri

Nakliye ve lojistik sektörünün etki alanını genişlettiği, günlük 600 tırın giriş ve çıkış yaptığı, bununla beraber sunduğu sosyal tesis altyapısıyla yalnızca bir terminal işletmesi olmadığını kanıtlayan İstanbul Nakliyeciler Sitesi’nde faaliyet gösteren Sarı Kamyonet, internet ya da telefonla kendilerine ulaşan müşterilerin taleplerini alarak lokasyon belirliyor. Operasyon merkezinde kayıtlı nakliyeciler tarafından uygun araç tedarikinin yapılmasını müteakiben, şehir içinde belirlenen noktalardaki duraklarda ya da merkezde bekleyen araçlar talebin geldiği bölgeye yönlendiriliyor.

Müşterilerine hız ve güven vadeden Sarı Kamyonet, sanayiciler tarafından sıkça tercih ediliyor. Teknolojik altyapısı ve uzman kadrosuyla Nakliye Çözümleri ve hizmetleri Türkiye’nin her noktasına götüren Sarı Kamyonet, araç tedarikinde sahip olduğu seçeneklerle belirsizliği ortadan kaldırıyor.

Bir kamyonet dolusu avantaj
Kuru olarak taşınması gereken ürünleri ıslanma tehlikesine karşı koruyan, araç kayıplarının ve muhatap krizinin önüne geçen, vaat edilen teslim sürelerine uyan ve müşterinin aklındaki soru işaretlerini bir bir yok eden Sarı Kamyonet, pek çok taşımacılık avantajına sahip. Tahsilat ve giderler konusunda müşterilerin kolaylıklar sağlayan Sarı Kamyonet’in taşımacılıkta yaşanan belirsizlikleri ortadan kaldırdığını belirten Ahmet Koçin; “Hizmet skalamız çok geniş. Komple, parsiyel ve şehir içi taşımacılığın yanı sıra; evden eve eşya taşıyor, ofis ve eşya taşımacılığı yapıyor, ambar, proje ve zincir market taşımacılığı hizmeti veriyoruz. Tüm bunların yanında, depolama ve araç kiralama konusunda da müşterilerimize Nakliye Çözümleri sunuyoruz” açıklamalarını yaptı.

Yeni teknolojik sistemlerle nakliyecilik sektörünü yeniden inşa ettiklerini dile getiren Koçin, Sarı Kamyonet’in
ticari araçların park, trafik ve tedarik sorunlarının çözümünü amaçlayan bir proje olduğunu da sözlerine ekledi.

Sarı Kamyonet Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Koçin, verdikleri hizmette sanayicilerin ve iş adamlarının muhatap ve tedarik sıkıntısını ortadan kaldırdıklarını dile getirerek; “Taşımacılık anlayışını yeniden şekillendiriyoruz” dedi.

Haber Kaynağı: Sanayi Gazetesi - ALİ ŞAHİN

TOP