Sigortalı Taşıma

Sigortalı Taşıma

Sigortalı Taşıma

Firmamızı sunduğu Sigortalı taşıma  sistemleri ev / ofis eşyalarınızın taşınması için  geliştirilerek eşyalarınızın  kişiye özel, sigortalı şekilde profesyonel ve güvenli bir ortamda saklanmasını sağlayan bir sistemdir.Taşımacılık, nakliyat, depolama gibi çeşitli hizmet alanlarında hizmet veren firmamız sektöründe müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmak için nakliye süreci başlamadan önce tüm eşyalarınızı sigortalıyoruz. Bu sayede herhangi bir zarar olduğunda parasal karşılığının size geri ödenmesini sağlamış oluyoruz. Eşyalarınız ile ilgili her ayrıntıyı detayları ile düşünen firmamız taşınacak olan eşyanın cinsine göre kaliteli ambalaj malzemesi kullanarak eşyalarınızı en sağlıklı şekilde taşınmasını sağlar. Eşyalarınız adreslerinden asansörlü araçlarla alınarak taşıması yapıldığından taşıma esnasında yaşanacak olumsuzlukla karşılaşmazsınız. Kendi alanında uzmanlaşmış personelimiz aracılığı ile eşyalar farklı taşıma bölgelerine söz verdiğimiz zamanda teslim edilmektedir. Taşımacılık sektörü tamamen güven ve titizlik ile hizmet veren firmamız tüm taşıma işlemlerinizi Türkiye’nin neresinde olursanız olun güvenle yaptırabilirsiniz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve güven kapsamında eşyalarınızın zarar görmemesi ön planda tuttuğumuzdan her zaman  sigortalı taşıma hizmeti veriyoruz.  Bu doğrultuda firmamız taşımacılık işlemleriniz için gerekli araç ve personeller taşınacak eşya miktarına göre tespit ettikten ve sonra taşıma işlemlerini başlamaktadır. Taşıma işleminin başlangıcı ve bitişi anlaşmada taahhüt edilen tarihler arasında yerine getirilmektedir. Ayrıca , dolap sökme ve takma işlemleri uzman profesyonel ekibimiz kapalı araçlarla sigortalı ve cazip fiyatlarla eşyalarınızı taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.

Sarı Kamyonet : Güvenli Taşıma

Nakliyat işini uygun ücretlerle sigortalı ve ambalajlı olarak yapmakta olan firmamızı evden eve nakliye hizmeti almak için7/24 arayabilirsiniz.. Nakliyat konusundaki birikimlerimiz doğrultusunda sizlere en iyi sigortalı taşıma  hizmetini sunmaktayız. Ev Ofis Eşyası Ve Ticari Ürün Depolama alanındabir ilki gerçekleştiren firmamız eşyalarınızın en iyi ve güvenli şekilde taşınması içim firmamız tarafından tahsis ettiğimiz tüm bu alan ve yerler eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi için özel olarak tasarlanmıştır. Bu bağlamda eşyalarınızın teslim edilmesi talep edilmesi halinde eşyalarınız yeni adresinize teslimine kadar olan tüm süreçte nakliye ve depolama sigorta poliçeleriyle güvence altındadır. Güvenli bir nakliyat hizmet, istiyorsanız sarı kamyonet biz size bir sadece bir telefon kadar yakınız. Nakliye işi karışık bir düzende yapıldığı zaman olma ihtimali düşük olan kazalar bile gerçekleşebilir Bu nedenle tüm işlem belirli bir sırada ve düzende ilerlemelidir. Eşyalarınızın düzen ve nizamına uygun şekilde taşıma işlemi yapılmalıdır. Bunun aksi bir durumda rastgele yapılan taşıma işlemlerinde ofis içindeki bütün eşyalarınız ve düzeniniz bir anda alt üst olabilir. Buda hem maddi külfet getirir hem de iş düzeninizin ve ruhsal sağlığınız bozulmasına neden olabilir. İşte bunun için güvenle tüm taşımacılık işlerinizde firmamızı tercih edebilirsiniz. İşinin uzmanı firmamız bu konudaki başarısı ile her zaman ön planda olmayı başarmıştır. Firmamızın uzman ekip başları sayesinde eşyaların durumuna göre her taşıma işlemi için ayrı plan yapılır. Bu sayede müşterilerimize daha hızlı ve daha kaliteli bir hizmet sunmuş olmaktayız. Öncelikli olarak marangozlarımız tarafından demonte işlemleri gerçekleştirilir ve daha sonra tüm eşyalar ambalajlanır. Tüm eşyaların sığabileceği boyutlardaki araçlara yükleme yapıldıktan sonra teslimat adresine doğru nakliyeleri başlar. Teslim yerinde müşterinin isteğine göre eşyaların yerleşimi yapıldıktan sonra nakliye süreci sona erer. Sizde sigortalı taşıma  hizmetlerimizden faydalanarak iş ve ofisinizi güvenle taşıyabilirsiniz.

Neden Sarı Kamyonet?

Nakliye işi karışık bir düzende yapıldığı zaman olma ihtimali düşük olan kazalar bile gerçekleşebilir. Bu nedenle tüm işlem belirli bir sırada ve düzende ilerlemelidir.  Sarı Kamyonet nakliyat firması olarak müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutmak için nakliye süreci başlamadan önce tüm eşyalarınızı sigortalıyoruz. Bu sayede herhangi bir zarar olduğunda parasal karşılığının size geri ödenmesini sağlamış oluyoruz .İstanbul’un genelinde hizmet veren firmamız, Kartal ilçesinin tüm bölgelerine gece gündüz sigortalı taşıma  hizmeti vermekteyiz.  Firmamıza telefon ya da internet üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz.  Verdiğimiz tüm nakliyat hizmetlerimiz taşınma süresince dahi garanti kapsamındadır. Ayrıca eşyalarınızın taşıma esnasında her türlü ambalajlama, nakliye, yeni adresinizde kolilerin açılması ve mobilyaların yerleştirilmesi, demonte edilen mobilyaların tekrar yerlerine monte edilmesi uzman ekibimiz tarafından itinalı ve sigortalı bir şekilde yapılmaktadır. Çünkü eşyaların taşınmadan öncesinde yapılacak olan ambalajlama ve kutulama nakliye işinin en önemli ilkelerinden biridir.

Sarı Kamyonet Risksiz Taşıma  Hizmeti

Sarı Kamyonet evden eve ve diğer taşımacılık hizmeti için prensipte anlaştığımız müşterimiz müşteri temsilcimiz tarafından evinizde ziyaret ederek ya da sizden gelen talebe göre elektronik ortamda sözleşmeniz yapılır ve size iletilir. Bu da her iki taraf içinde, sonradan doğabilecek riskleri minimum seviyeye indirmektedir. Sigortalı taşıma hizmetimizden yararlanmak için müşteri temsilcimizi arayarak aşıma maliyeti hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine ev taşıma hizmeti veren firmamız nakliyat ve firmaları içerisinde en uygun fiyatlar ile hizmet veren nakliyat firmamız ve ev taşıma konusunda uzman personelimiz ile her bütçeye uygun ücretler ile hizmet vermektedir.  Sizde firmamızı arayın tüm taşıma ve nakliyat işlerinizde uygun fiyat avantajları ve güvenli hizmetlerimizden yararlanmanın ayrıcalığını taşıyın.

 

TOP